Vesparenje u Golupcu

najava aktivnosti kluba, druženja i svih lepih stvari iz Vespa Cluba Srbija

Re: Sinoć kod Daneta

Postod Nenad » 28 Apr 2009, 10:59

Realno gledano put do Golupca je lep!
Nešto malo lošeg puta, ali sta je tu je!

Dogovor oko rute će biti na sledećem sastanku, ali koliko ja znam planirna je i poseta Moto klubu Smederevo i eventualno poseta tvrđavi kada smo već tu!
to bi možda bila prva pauza, a zatim bi smo mogli posetiti i Viminacijm kod Kostolca !

Ima jos par mesta usput koja bih ja rado posetio, a nam se i ostali članovi ali to tek kada se utvrdi ruta kretanja!

Samim tim će i vožnja potrajati a i zatos mo i tu da se družimo i uživamo u vožnji!
Tri nepisana pravila:
1.
2.
3.
Nenad
 
Postovi: 753
Pridružio se: 12 Jan 2009, 12:48
Lokacija: Beograd

Re: Sinoć kod Daneta

Postod milos » 28 Apr 2009, 15:49

bitna stvar je: da svako ko ide na voznju prilozi 200 din za pratece vozilo, apsolutno sam protiv toga da stalno isti ljudi snose neke troskove druzenja a ostali kao nezainteresovano sve sto se uradi za klub nekoga kosta a i zna se koga i koliko, na klopu kod raleta niko nije imao nikakvu zamerku, takodje i kod zike, pasulj nije bio preslan , jagnjetina nije bila zilava, i prasetina nije bila masna, mozda sto je zika to isfinansirao, a ja sam da bi ublazio trosak rekao da bar svako kupi sebi sta ce da pije+ da utvrdimo optimalnu cifru za kupovinu mesa za rostilj, lupicu mozda 500 din po coveku, ne znam koliko kosta to meso ali nije samo meso vec hleb , salata. na sledecem sastanku da se odrede ljudi za : sakupljanje odredjene cifre na sastanku kod daneta, predlazem simu baletana, sakupljanje novca pre polaska jos jedan sa njim koji ce da kupi potrebne stvari, covek na celu kolone , covek na kraju kolone ponecu toki voki za radio vezu, mada nisam siguran u pouzdanost istih, uradicu tablu za obelezavanje organizovane kolone od pozadi kao i napred u slucaju ukrstanja puteva. svi se moramo prihvatiti nekih obaveza ne mogu pojedinci samo gostovati na skupovima i onda kritikovati rad ljudi koji licnim zalaganjem i novcem odrzavaju funcionisanje kluba i odrzavanje skupova. takodje srz voznji su druzenja medju clanovima i svako ko zeli isto mora da prihvati i odredjene troskove. znaci u ponedeljak da se izbaci trosak puta za golubac bez polemike i predloga inace tome nece biti kraja.
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: Vesparenje u Golupcu

Postod Igor Va » 28 Apr 2009, 16:03

Da da lambreta je skoro pa gptova po mojim informacijema od juce.Ostalo je samo stelka paljenja kako Nesa kaze.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Sinoć kod Daneta

Postod Igor Va » 28 Apr 2009, 16:11

SVAKA CAST MILOSE.Ja se slazem sa svakom tvojom reci u ovom postu.Ja sam malo dalje i nisam bas u prilici da dolazim na sastanke dok je ovakvo vreme.Podrzavam vas za svaku dobru ideju.Naravno ko hoce da se druzi mora i da ima deo ucesca u tom druzenju.Mene slobodno mozete planirati za neku aktivnost oko druzenja i voznje.Od kuvanja pa do bilo koje druge obaveze.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Sinoć kod Daneta

Postod milos » 28 Apr 2009, 18:01

tek sam dobio inspiraciju, svako ko ima bilo kakvu primedbu na dosadasnji rad kluba i organizaciju skupova i voznji neka izvoli bez ikakvih reci kritike uradjenog da nam pokaze kako treba da se iste stvari realizuju, neka sam nesto organizuje da vidimo kako treba , svi smo novi u ovome pa naravno zeljni smo svake vrste demonstracije kako treba /ne recima i kritikovanjem/
nego primerom, a niko od nas koji smo inicirali dosadasnje akcije nije nikakvom funkcijom predodredjen za organizaciju bilo cega nego je to iz ljubavi prema vespi i ljudima koji imaju istu strast, znaci nema nikakvih ogranicenja da bilo ko pokrene i realizuje neku akciju . :ugeek:
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: Vesparenje u Golupcu

Postod djordje » 28 Apr 2009, 18:44

i jedna i druga opcija imaju svojih prednosti i mana, zavisno od ukusa. smederevski je dosta kraci i imali bi vise vremena za posetu raznim mestima. sigurno je optereceniji i nervira vozace automobila jer nema puno preticanja sto nas ne dotice. meni licno je interesantniji jer ima dosta krivina a i sam put je kvalitetan. voznja skelom bi stvarno bila atraktivna..... dobro je da imamo samo dve varijante pa ce mo u krajnjoj liniji glasati. lubura i dule barjaktar ipak to znaju najbolje i njihovo misljenje bi trebalo da bude presudno sto se tice bezbednosti.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Vesparenje u Golupcu

Postod djordje » 28 Apr 2009, 22:00

stvar je veoma prosta. srle, daca i dule neka se dogovore kuda ce mo da idemo, kuda ce mo da se vracamo i gde ce biti pauze. to zbog toga sto su sva trojca bili na kosmaju i imaju kakvo takvo iskustvo o voznji u koloni i zato sto poznaju put do golubca.neka se takodje dogovore ko ce da bude vodja kolone. mi ostali ce mo da vodimo racuna o klopi, smestaju, poseti manastiru Tumane.... sto se tice klope, u subotu ujutro bi trebali svi da doruckuju kod kuce, rucak bi bio kod lubure /rostilj koji bi kupili u bg/, vecera vruce golubacke lepinje sa bg kajmakom i nedeljni dorucak bi bio burek u golupcu pre posete manastiru. za spavanje lubura je obezbedio mesta za 6-oro /4+2/ kod njega u bungalovima koje je normalno besplatno. na 200 m od lubure postoji motel u kome spavanje sa doruckom kosta 1000 din. posle rucka pocinje seminar na kome ce na sva pitanja odgovarati nas domacin i predsednik lubura
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Vesparenje u Golupcu

Postod Igor Va » 29 Apr 2009, 06:52

7 31 14 4 11
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Vesparenje u Golupcu

Postod Nenad » 29 Apr 2009, 07:38

DA da po prvi put posle pedeset dve godine Lambretta u novom ruhu spremna za put! 8
Tri nepisana pravila:
1.
2.
3.
Nenad
 
Postovi: 753
Pridružio se: 12 Jan 2009, 12:48
Lokacija: Beograd

Re: Vesparenje u Golupcu

Postod Igor Va » 29 Apr 2009, 08:46

To majstore 11 .U to ime 10 nesto se mora.Inace ode ova iz podruma. 9
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

PrethodniSledeća

Povratak na PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 2 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 2 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 149 dana 28 Mar 2024, 00:34

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju