Humanitarna akcija

utisci... komentari...

Humanitarna akcija

Postod milos » 13 Jan 2011, 01:12

evo da podnesemo izvestaj povodom humanitarne akcije dostavljanja didaktickog materijala domu za decu ometenu u razvoju u sremcici, krenuli toske misko tomic i ja sa sve materijalom. docekala nas direktorka licno. tu smo predali poklone, oni nama sliku, rad sticenika i zahvalniicu, prilozeni materijal u vidu bojica, plastelina, modelarske gline i papira im je dobrodosao i mnogo su mu se obradovali kako vaspitaci tako i deca. svima koji su ucestvovali u ovoj akciji jos jednom se zahvaljujem u ime sticenika i osoblja doma. verujte da je vredelo, upoznali su nas sa radom i pokazali dom, stekli smo drugare koji su nam poklonili razglednice koje su sami napravili i pozvali da dodjemo ponovo sa motorima. obecao sam na prolece, odustao sam od ideje obavestavanja medija. ne treba ovakve akcije da sluze za promociju te vrste. taj osecaj da smo ucinili dobro delo i zahvalnost te dece su neopisiva i to ce nam biti motiv za sledece slicne akcije, evo predlozicu da neke od voznji u sledecoj sezoni imaju obavezno taj humanitarni karakter. mozemo se odreci malih stvari koje ce nekome znaciti mnogo, sledi foto izvestaj tomorow
milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35

Re: Humanitarna akcija

Postod djordje » 13 Jan 2011, 01:13

sad me je malo sramota sto nisam bio sa vama, ali bice prilike na prolece. obavezno u kalendar voznje poseta sremcici.
suv drum VCB
djordje
 
Postovi: 508
Pridružio se: 03 Jan 2009, 20:29

Re: Humanitarna akcija

Postod maxialex » 13 Jan 2011, 01:25

bravo za organizaciju i istrajnost do kraja.
super je da ste uspeli da izmamite decije osmehe i makar malo zadovoljstva. njima je to potrebno.
DREWOV ZAKON BIOLOGIJE AUTOPUTA
Prvi insekt koji naleti na čist vetrobran udariće baš ispred tvojih očiju.
maxialex
Site Admin
 
Postovi: 413
Pridružio se: 23 Dec 2008, 23:55
Lokacija: beograd, srbija

Re: Humanitarna akcija

Postod Igor Va » 13 Jan 2011, 09:45

Bravo za sve koji su ucestvovali u ovoj akciji.Posebno za organizatora.treba se ipak okrenuti oko sebe i pokazati da i drugciji od nas nisu zaboravljeni.Jos jednom bravo za sve.
SlikaDEVOJKA MOZE I SA SELA,ALI VESPA MORA IZ ITALIJE
Igor Va
 
Postovi: 1600
Pridružio se: 01 Feb 2009, 12:21
Lokacija: Valjevo

Re: Humanitarna akcija

Postod milos » 13 Jan 2011, 18:33

milos
 
Postovi: 395
Pridružio se: 14 Jan 2009, 22:35


Povratak na ODRŽANE AKTIVNOSTI KLUBA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron

Main Menu

Prijavite se

Ko je OnLine

Trenutno ima 5 korisnika OnLine :: nema registrovanih, 0 skrivenih i 5 gost (Ovi podaci su bazirani na članovima aktivnim u poslednjih 5 minuta)
Najviše korisnika OnLine bilo je 251 dana 04 Apr 2024, 13:28

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju